сбу

Співробітники служби безпеки України блокували на Дніпропетровщині канал постачання лікарських засобів терористам “ДНР”.

Про це повідомили в прес-службі СБУ, передає Корупція.Інфо з посиланням на УНН.
Місцева бізнес-структура поставляла на тимчасово окуповані терористами території широкий спектр лікарських засобів. Згідно з вилученими товарно-транспортними накладними, ліки надсилалися у Донецьк, Макіївку та Шахтарськ.

За оперативною інформацією, більша частина медикаментів надходила безпосередньо до незаконних збройних формувань бойовиків, решта реалізовувалася за максимально завищеними цінами місцевим мешканцям.
Лікарські засоби на українській території перевантажувалися з фур у менший транспорт та перевозилися через лінію зіткнення поза блокпостами. Завдяки спецоперації СБУ в Дніпропетровській та Донецькій областях виявлено перевальну базу зловмисників на Донеччині та повністю блоковано канал постачання ліків.


Під час обшуків в офісах та складських приміщеннях співробітники спецслужби вилучили договори з контрагентами на окупованих територіях, печатки СПД, які здійснюють фінансово-господарську діяльність на території “ДНР”, а також 1 мільйон 225 тисяч гривень, понад 54,5 тисячі євро та 7 тисяч доларів США.


Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації поставок ліків терористам.