580376

Колишній так званий головнокомандувач фейкової "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) розповів, який на Донбасі бардак і як "добровольці" втікають звідти до Росії.

Гіркін розповів у новому інтерв'ю, що Україна випереджає бойовиків Донбасу у всьому і незабаром матиме повноцінну армію, яка швидко очистить так звані "ДНР" і "ЛНР" від бойовиків, передає Joinfo.ua.

Добровольці приїжджають воювати на Донбас, але через короткий час повертаються і більше не приїжджають туди. Тому, що вони бачать реальний бардак, який там відбувається. І вони вже не хочуть туди їхати, а ті, які там є — просто втікають до РФ,
— заявив він.

За словами колишнього ватажка "ДНР", зараз на цій території процвітає махновщина, мародерство і розбій, а припиняти це ніхто не збирається.

"Україна випереджає у всьому, а насамперед — у створенні боєздатної армії. І незабаром вона буде здатна воювати проти Росії. А якщо говорити про дисципліну в "Новоросії" — то це просто жах. Суцільна наркоманія та пияцтво. І Україна скоро виб'є цих "ополченців", — вважає Гіркін.

 

 

 

Джерело: Корупція.Інфо