На Донбасі бойовик ДНР у ході п'яної сварки зарізав свого товариша по службі.

Конфлікт стався між бійцями сепаратиського "Оплота". Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц в Facebook.

"200-та бригада 02.08.18 поповнилася черговим дембелем # ДМБ, Шереметьєв Олександр "Ширяєв" з Горлівки, зарізаний в ході п'янки товаришем по службі з "Оплота", – написав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося проте, що слідчий Олексій Мартемянов зазначив, що підприємницька діяльність є основним мотивом вбивства ветерана АТО Віталія Олешка з позивним Сармат, але під час слідства може бути встановлено додатковий мотив. 

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТП

Слідство вважає, що ветерана АТО Віталія Олешка з позивним Сармат вбили через підприємницьку діяльності. Про це заявив голова Бердянського міськрайонного суду Сергій Морока під час засідання, на якому обирали запобіжний захід для одного з підозрюваних у вбивстві, повідомляє місцеве видання Berdyansk.biz.

"На думку слідства, Артем Матюшин, Микола Ломака, Олександр Обухов і Максим Владіміренков на ґрунті особистих неприязних стосунків у зв'язку з наявними суперечностями підприємницької діяльності на території міста Бердянськ вирішили умисно вбити Віталія Олешка із застосуванням вогнепальної зброї", – сказав суддя.