ц1

Силами Збройних сил України 8 травня 2015 року, тобто перед самим святом Дня перемоги», на Донбасі був знищений одіозний, але напівграмотний російський окупант, «майор» Олександр Лис, який обіймав посаду „командира розвідувального підрозділу республіканської гвардії донецької народної республіки».Про таку новину повідомляє «Преса України» з посиланням на терористичні групи в соціальних мережах, передає Корупція.інфоУ цих терористичних групах смерть російського найманця розписана дуже барвисто:

«Командир розвідпідрозділу «Республіканської Гвардії», майор «ЛИС» загинув 8.05.2015 року… Пішовши з малою групою на розвідку, вони зіткнулися з противником. …По ним був відкритий вогонь з 120-х мінометів. Відводячи групу в безпечне місце, можна сказати своєю спиною прикрив групу. Заходячи останнім у бліндаж, Лис отримав серйозне поранення», – повідомляють подробиці загибелі свого колеги спільники цього російського бандита.

Варто відзначити, що загиблий російський бандит був напівписьменним сибірським хлопцем, якого «накачала» політпропагандой путінська «телеголка».Про це можна сміливо стверджувати, зайшовши на сторінку Лиса в одній російській соціальній мережі.

«Я Росіянин Сибіряк приїхав вас вбити і ні кого не пожалію бо мою честь названо загін Лиса», – написав уже мертвий російський терорист ще 24 вересня 2014 року.

 

В цьому тексті Лиса присутні і інші не менше малограмотні, але вже нецензурні вирази як щодо України, так і щодо українців та їх Збройних сил.

ц2 ц3 ц4