ПОЛІЦІЯ !!!

У підконтрольній українській владі частині Донецької області оголосили набір до нової патрульної поліції. Першими містами, де на службу вийдуть патрульні поліцейські, стануть Краматорськ і Слов’янськ, передає Корупція Інфо

Зазначається, що набір триватиме з 26 вересня по 19 жовтня.

Серед вимог до кандидатів – прагнення до якісних змін, вік від 21 до 35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність водійського посвідчення категорії В, а також відсутність судимості.

Раніше глава МВС Арсен Аваков повідомляв, що при наборі в нову патрульну поліцію в Донецькій і Луганській областях наявність бойової підготовки буде серед пріоритетних.

У Києві нова поліція вийшла на патрулювання 4 липня, у Львові – 23 серпня, в Одесі – 25 серпня. На черзі – Луцьк, Миколаїв, Хмельницький, Ужгород і Мукачеве. 26 вересня патрульна поліція почне роботу у Харкові.

Вже стартував набір у поліцію в Івано-Франківську – 3 вересня, 6 вересня – у Вінниці, в Чернігові – 13 вересня. Планується, що 21 вересня почнеться набір у Черкасах і Кременчуці, 23 – в Полтаві, 26 вересня – у Слов’янську і Краматорську.