хабар (2)
Головна військова прокуратура затримала "на гарячому" начальника управління податкового та митного аудиту ДФСУ в Донецькій області та головного інспектора одного з відділів цього управління. Повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передає Корупція інфо.

"Управлінням нагляду за додержанням законів об’єднаними силами антитерористичної операції Головної військової прокуратури за результатами проведених спільно з відділом протидії корупції об’єднаного штабу центрального управління СБУ в районі проведення АТО негласних слідчих (розшукових) дій, а також за сприяння голови Донецької військово-цивільної адміністрації, 31 липня 2015 року у порядку ст. 208 КК України затримано начальника управління податкового та митного аудиту ДФСУ в Донецькій області та головного інспектора одного з відділів цього управління", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, підставою для затримання стало вимагання та одержання корупціонерами неправомірної вигоди у розмірі 100 тис грн від підприємця за зменшення суми санкцій за податкові правопорушення.

У прес-службі інформують, що у вказаних осіб вилучили грошові кошти та провели обшуки їхніх службових кабінетів та місць проживання. Наразі тривають інші невідкладні слідчі дії та допити свідків. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу – тримання під вартою.