бмп
У суботу, 20 червня, близько 7:30 через місто Шахтарськ пройшла колона військової техніки

Про це повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Informator.lg.ua.

У конвої слідували 12 "Уралів" з живою силою, 9 бойових машин піхоти (БМП), 1 легкоброньований багатоцільовий тягач (МТ-ЛБ) і 1 командно-штабна машина (КШМ), на причепі якої транспортувалася польова кухня і ємність для води.

За повідомленнями місцевих жителів, колона мала символіку Збройних Сил Росії і прямувала у бік окупованого Донецька.

Крім того прес-офіцер штабу АТО сектору "Б" Євген Силкін повідомив, що у лісосмузі поблизу Березового було затримано чотирьох осіб, які здійснювали спостереження з використанням оптичних приладів.

Прикордонний наряд затримав чотирьох бойовиків так званої "ДНР". Один із диверсантів виявився громадянином Російської Федерації.

"Під час виконання бойового завдання прикордонним нарядом в районі східної околиці населеного пункту Березове – в лісосмузі було затримано чотирьох осіб, які здійснювали спостереження з використанням оптичних приладів та збирали дані щодо розташування позицій сил антитерористичної операції", – каже Силкін.

Як виявилось, всі вони є членами ДРГ.

"Під час попереднього допиту та перевірки документів з'ясувалося, що затримані є військовослужбовцями незаконних збройних формувань так званої "ДНР" та членами розвідувально-диверсійної групи. У одного із затриманих вилучили паспорт громадянина Російської Федерації. Всіх злочинці передано до територіального органу Служби безпеки України", – каже речник.