Снимок

08.05.2015 близько 22.30 – 22.40 на вул. Антоновича був затриманий начальник взводу ДАІ м.Львова Головчака Андрія журналістом ДК Львів, активістами Автомайдану Оновленого та Варта1 спільно з керівництвом ДАІ м.Львова, який керував у стані алкогольного сп'яніння на автомобілі Renault Trafic ВС 0517 ЕН.

Інформація про п'яного водія пролунала на рації Zello "Varta1", передає Корупція.Інфо

Активісти помітили п'яного чоловіка та жінку, які сіли у авто та почали рухати по вул. В.Великого в сторону вул.Кульпарківської.

Характер руху водія був неадекватний, порушував правила дорожнього руху, а саме, не реагував на сигнали світлофору, на лінію розмітки та інші автомобілі, створював аварійні ситуації і  кінці-кінців заснув за кермом автомобіля.

Весь цирк думали вже закінчився, та смикалка працівника ДАІ включилась і він хотів уникнути покарання. Почав заперечувати, що це він був за кермом, спочатку за кермо посадив жіночку, потім говорив, що водієм є його товариш, який приїхав на місце події, а вже перед самим освідчення появився його племінник, який почав стверджувати, що саме він перебував за кермом.

Тепер залишилась лише очікувати рішення суду. Надіємось суд не наплює на громаду Львова, – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Варта 1 у Фейсбук.