На закарпатському гірськолижному курорті Драгобрат в українських Карпатах сталася чергова НП із туристами. Двоє людей впали з підйомника через те, від нього відпала частина конструкції.

Крім того, адміністрація не зробила жодних спроб, щоб допомогти постраждалим відпочивальникам і навіть намагалася звинуватити їх у тому, що сталося. Про інцидент туристка Анна Самородова написала у Facebook.

"Я вдруге народилася. День був прекрасний, каталочка супер, і тут ми поїхали "в ялинки". Сідаємо на крісельний підйомник "Вершина", опускаємо ту залізяку, на яку ставлять лижі й борд, проїжджаємо метрів 15-20, і тут ця залізяка виривається із кріплень і летить донизу. Разом із нами. Точніше, ми падаємо з підйомника разом із нею. За секунду до цього Міша каже "щось унизу", я подумала, що зачепила сніг лижею, але носочки були підняті, це неможливо. Словом, звалилися ми разом із цією залізякою униз. Люди поряд у шоці, ми не менше", — згадує вона падіння.

За словами дівчини, після події ніхто не зупинив підйомник. Крім того, співробітники кричали їй та її супутнику, щоб вони відповзли в сторону і не заважали їхати іншим людям. Декілька хвилин молоді люди намагалися вибратися із пастки самі, ухиляючись від крісел із іншими лижниками, що безперервно рухалися.

"Через деякий час нам додумалися допомогти. Підходжу до працівників, а вони такі: "Так, розкрутилося. Ну нічого, буває". Ми стояли вкопані. Що значить "буває"? А якби це сталося на середині підйому, де висота приблизно 15 метрів? Буває? Я навіть боюся про це думати", — обурилася Самородова.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Щоб розібратися у ситуації, вона звернулася із претензіями в касу підйомника. Однак там на це уже скаржилася журналістка, яка їхала слідом за парою. Лише після того, як вона здійняла шум, адміністрація вирішила поговорити з постраждалими.

"Що цікаво, нам сказали: "Може, ви сильно на нього натиснули. Це ж підйомник". А на ту підставку ставлять борд і лижі. Що значить сильно натиснули? Ще були версії, що я зачепила лижею сніг, і ми впали, а найпрекрасніша, що це ми його спеціально зламали. На запитання: "Якби це сталося на середині підйому?", нам сказали: "Та що ви вигадуєте, там такого б не сталося". А де гарантії?", — пише дівчина.

Аби залагодити конфлікт, співробітники підйомника запропонували їй компенсацію у вигляді скіпасів. І ніхто не гарантував, що наступного разу люди знову не впадуть із горе-підйомника.