Інженерно-геодезичний моніторинг показує постійні зміни досліджуваного зсуву, повідомляє КорупціяІнфо.

На Грибовицькому звалищі під Львовом призупинили роботи з пошуку зниклого в ході пожежі і зсуву сміття працівника комунальної служби. Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 26 червня на території полігону твердих побутових відходів поблизу с. Збиранка Жовківського району доля співробітника комунального підприємства "Збиранка" залишається невідомою. Пошукові роботи припинені", – йдеться у повідомленні Зазначено, що на території полігону проводиться інженерно-геодезичний моніторинг за зсувом звалища, результати якого показали постійні зміни досліджуваного зсуву.

f_267753921465389648

"До завершення моніторингу рекомендовано припинити будь-які роботи на зазначеної території об'єкта. Керівництвом Головного управління ДСНС у Львівській області прийнято рішення про повернення пожежно-рятувальних підрозділів у постійне місце дислокації", – додали у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рятувальники досі не можуть знайти комунальника, який зник в ході пожежі та зсуву на Грибовической звалищі під Львовом.