Прокурорами Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях, підслідних Державному бюро розслідувань.

Генеральної прокуратури України спільно із слідчими Головного слідчого управління та співробітниками.

Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України у ході здійснення розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 3 ст. 368 КК України, викрито начальника юридичного відділу апарату Броварської районної державної адміністрації.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)Київської області та представника одного з приватних підприємств, які, діючи за попередньою змовою, вимагали від фізичної особи 150 тисяч гривень за зміну цільового призначення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га на землі промисловості в межах вказаного населеного пункту.

 30 серпня 2018 року вказані особи затримані під час одержання останньої частини неправомірної вигоди в сумі 75 тисяч гривень.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, за результатами яких затриманим буде повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.