Обвинувальний акт стосовно офіцера контррозвідки СБУ Олександра Карамушки, якого НАБУ спіймало на хабарі у $47,5 тисячі, скерували до суду.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.  

"10 грудня  обвинувальний акт стосовно посадовця СБУ, викритого на отриманні 47,5 тисячі доларів від осіб, які в незаконний спосіб отримали громадянство України, скеровано до Голосіївського районного суду Києва", – йдеться в повідомленні.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Також зазначається, що розслідування завершене і стосовно його спільника.

"Слідство зібрало достатньо доказів на підтвердження того, що підозрюваний володів інформацією, яка свідчила про отримання низкою іноземців посвідок на проживання в Україні через укладання фіктивних шлюбів із громадянками України. Доступ до таких даних відкривав можливості для шантажу та вимагання неправомірної вигоди, чим і скористався співробітник СБУ", – йдеться в повідомленні. 

Карамушку (який, згідно з повідомленням НАБУ, є чинним керівником структурного підрозділу одного з міжрайвідділів Головного управління СБУ у Києві та Київській області) обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 368 ККУ (отримання хабара службовою особою").

Його спільнику – фізичній особі – інкримінують ч.5 ст.27 (види співучасників), ч.4 ст.368 (отримання хабара) ККУ.

\