суд

У Харківській області депутат районної ради постане перед судом за посягання на територіальну цілісність України

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Павла Угровецького.

За його словами, підозрюваний в лютому цього року зв'язався з керівником групи бойовиків так званої "ЛНР" та запропонував свою допомогу в проведені низки заходів, направлених на зрив мобілізації до лав Збройних Сил України на території району. Метою цих заходів було розширення меж тимчасово окупованих територій держави та подальше відокремлення від України цілого регіону.Зокрема, представник місцевої влади пообіцяв організувати канал постачання до Харківської області із зони проведення АТО військової форми, боєприпасів, зброї та іншого. Також він планував надати авто для перевезення контрабанди, посприяти в організації супроводження працівниками ДАІ, підшукати житло для бойовиків та гаражі для зберігання боєприпасів.

Однак, під час першої ж спроби потрапити на територію Харківської області з "незаконним вантажем", бойовики, як і їх можновладний помічник були затримані.

Депутат обвинувачується за ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 263 КК України (умисні дії, направлені на зміну меж території України, вчинених представником влади за попередньою змовою групою осіб, а також зберігання боєприпасів).

Джерело: Корупція.Інфо