На Харківщині контрактник "зник" після військового шпиталю – повідомляє Корупція.Інфо

За два тижні після втечі солдата затримала військова служба правопорядку

Як передає кореспондент Depo.Харків, вирок чоловікові 14 грудня ухвалив Чугуївський міський суд Харківської області.

Суд встановив, що чоловік з 4 вересня 2016 року проходить службу за контрактом у військовій частині – польова пошта В0829.

4 жовтня 2016 року під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької області солдат був направлений на лікування до військового шпиталю м. Часів Яр. 22 жовтня він був виписаний з медичної установи та направлений до військової частини.

26 жовтня особовий склад частини почав передислокацію до Чугуївського гарнізону з метою проведення бойового злагодження, а 28 жовтня був повністю передислокований.

У цей же день заступник командира військової частини у телефонному режимі повідомив солдату про те, що частина передислокована до полігону 92-ї окремої механізованої бригади, а також вказав, що базовий табір знаходиться у м. Чугуїв.

7 листопада солдат був доставлений до базового табору силами військової служби правопорядку.

Обвинувачений у судовому засіданні свою провину визнав повністю, розкаявся та підтвердив обставини вчинення кримінального правопорушення.

Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді арешту строком на шість місяців із відбуванням покарання на гауптвахті.