pistoletmak

18-річний хлопець отримав вогнепальне поранення.
На Харківщині двоє міліціонерів у цивільному влаштували біля крамниці розбірки із групою молодиків, застосовуючи табельну зброю. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок, передає Корупція.Інфо.

Бійка сталася близько третьої години ночі – компанія хлопців виходила з крамниці, а міліціонери – заходили. Раптом між ними виникла сутичка, після чого чоловіки вийшли на вулицю з'ясовувати стосунки.

Двоє міліціонерів проти восьми місцевих жителів, за попереднім даними слідства, нетверезими були всі. Після сварки сталася бійка, а потім правоохоронці, що були в цивільному, дістали табельну зброю.

"Дістав пістолет і почав кричати: "Я перестріляю". Ми зупинилися і потім чи-то він впав, чи-то він спіткнувся, але він назад (нахилився – Ред.) і в падінні він вистрілив – вийшло якби знизу", – розповідає потерпілий Руслан Карпенко.

Куля наскрізь "прошила" йому легеню і вийшла через плече. Медики розповідають, що хлопець отримав перелам ребра та наскрізне ураження грудної клітини – куля вийшла навиліт.

Окрім Руслана Карпенка, троє його товаришів теж зняли побої – кажуть, гематом та синців зазнали від міліціонерів. До лікарні потрапили і правоохоронці. Принаймні, так кажуть їхні колеги. Утім, у міліції інцидент не коментують.

Мати потерпілого розповіла, що правоохоронці намагалися залагодити ситуацію.

"Цей командир – Сергій – підійшов: "Я вам співчуваю, я розумію, що це дитина і це травма. Ви скажіть скільки треба – ми вам допоможемо. Я зніму з картки свої кошти, змушу, щоб вони свої зняли кошти. А ці стояли поряд", – сказала мати потерпілого Вікторія Кадичанська.

В обласній прокуратурі пояснюють, що стріляли з табельної зброї лейтенант та капітан міліції, які приїхали з Чернігова. Звідти їх командирували в Барвінкове. Обидва несли службу на блокпосту, утім, тієї ночі вони не були на службі.
Обласна прокуратура попередньо кваліфікує справу як "замах на вбивство". Але не відкидають, що винними можуть визнати обидві сторони конфлікту – хлопців – за хуліганство, а правоохоронців – за перевищення службових повноважень.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун.