фінансування терористів гроші

Факти фінансування терористичної діяльності були викриті Службою безпеки України на Харківщині. Встановлено, що деякі донецькі підприємства продавали харківським вироблені ними харчові продукти, а виручені за це кошти «жертвували» на антиукраїнські заходи и теракти.

Про це повідомляє прес-служба СБУ, новину передає Корупція.інфо.«Встановлено, що посадові особи двох донецьких підприємств харчової промисловості на тимчасово окупованій території організували незаконне постачання своєї продукції до Харківського регіону. Кошти, отримані від реалізації усієї продукції на Харківщині, поверталися готівкою на підконтрольну бойовикам територію. Після цього вони розподілялися між спільниками, певна сума, з яких виділялася на фінансування протиправної діяльності окремих осіб та груп – організацію антиукраїнських мітингів і на підготовку вчинення терактів та диверсій», – говориться в повідомленні.

За поданими фактами було відкрито кримінальне провадження відповідно до ч.3 ст 110-2 КК України. В ході розслідування працівниками СБУ були проведені обшуки харківських підприємств. З офісів та складських приміщень їхніх філій вилучили оргтехніку, печатки, бухгалтерські книги, електронні носії.