сбу

Вже оголошено про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень
Співробітники Служби безпеки України спільно з міліцією та прокуратурою викрили схему розкрадання державних коштів керівництвом однієї з харківських енергетичних компаній. Про це повідомляє прес-служба СБУ, передає Корупція.Інфо.

"Посадовці держпідприємства понад два роки розкрадали кошти під час проведення тендерних процедур на здійснення будівельно-монтажних робіт та закупівлі обладнання для потреб компанії. Зловмисники штучно формували умови конкурсів для забезпечення перемоги в них контрольованих ними бізнес-структур, пропозиції яких були суттєво вищими за середньоринкові. За попередніми підрахунками, керівники енергокомпанії завдали збитків державі у розмірі 3,5 мільйона гривень", – йдеться у повідомленні.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 191 та ст. 367 Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-слідчі дії з встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб причетних до розкрадання коштів держпідприємства.

Повідомляється, що двом керівникам державного енергетичного підприємства вже оголошено про підозру у вчиненні низки кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, раніше у Дніпропетровській обл. СБУ викрила розкрадання 40 млн грн бюджетних коштів.