Міський голова Харкова Геннадій Кернес підтвердив, що напередодні другого туру виборів президента України він був в Ізраїлі в офісі Ігоря Коломойського – утім, уникнув відповіді на питання, чи був його візит до українського олігарха в Герцлію пов’язаний із виборами.

Раніше журналісти програми «Схеми: корупція в деталях» (спільний проект Радіо Свобода та телеканалу «UA:Перший») виявили ізраїльський офіс олігарха в Герцлії і зафіксували його візитерів, серед яких був і Геннадій Кернес – про це йдеться у розслідуванні «Бенефіціар».

«Я був в Ізраїлі тиждень тому, я був в офісі Ігоря Валерійовича Коломойського, ми випили каву і я поїхав у своїх справах», – сказав Геннадій Кернес журналістам після голосування на виборах президента 21 квітня.​Водночас він не дав прямої відповіді на питання, чи був пов’язаний його візит до Коломойського з виборами президента України.

«Так само я був в офісі лікарів, тому що, ви знаєте, перша допомога мені була надана в Ізраїлі. Я повинен був там зустрітися з лікарями вже давно. А те, що стосується моїх відносин із різними людьми, то це моя особиста справа», – підсумував він.

«Схеми» зафіксували, що міський голова Харкова Геннадій Кернес 15 квітня приїжджав до будівлі, де розташований офіс Ігоря Коломойського, в компанії донедавна російського, а нині українського бізнесмена Павла Фукса. Журналісти направили Кернесу питання, з якою метою він зустрічався з олігархом – але відповіді до ефіру від нього не отримали.‡агрузка...