На 11-му кінофестивалі Wizz-Art у Львові показали короткометражний фільм "Лалай-балалай", в якому одну з головних ролей зіграв скандальний російський актор і "друг" бойовиків Олександр Баширов.

Про це на своє сторінці в Facebook повідомив кінорежисер Саша Балабай, написавши: "Олександр Баширов, спонсор тероризму. Прямо зараз на фестивалі Wiz-Art".

За його словами, на зауваження про неприпустимість показу фільмів за участю Баширова, організатори заявили: "Нам ніколи".

Російський актор внесений в базу "миротворця", як активний спонсор тероризму. Баширову також заборонений в'їзд в Україну.

Під постом українського кінорежисера користувачі з обуренням поставилися до таких дій з боку організаторів арт-фестивалю.

"Щось мені все менше і менше подобається цей фестиваль … І тенденція до повзучого сепаратизму … А патріотизм сприймається як щось скрививши губки – "шароварщина", – пише Дарія Зав'ялова.

Решта ж пропонують негайно звертатися в СБУ.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву


Нагадаємо, як уже повідомлялося, служба безпеки України заборонила голові Спілки журналістів Росії Володимиру Соловйову в'їзд на територію країни строком на три роки.

Раніше, в лютому 2018 року, Конфедерація журналістських організацій України опублікувала заяву, в якій звинуватила Соловйова в "антиукраїнській діяльності" в окупованому Криму.

Діяльність Соловйова назвали неприпустимою і представляє загрозу національним інтересам України, її інформаційної та державної безпеки.