На кістках і крові Майдану прийшли в Україну покидьки. Влада настільки знахабніла, що намагалася від’єднати мітингувальників від Михайлівської площі, де відбувалася Революція Гідності

Про це сказав дисидент Степан Хмара під час Всеукраїнського маршу за майбутнє, передає Корупція.Інфо

«Я пам’ятаю грудень 2013 року. Тоді ми навіть не знали, що люди є дуже обуреними і готовими до протестів. Ми не могли передбачити, що наступного дня вийде мільйон українців», – пригадує учасник маршу

Популярне: «Залишила свого сина, рідних, а після смерті чоловіка …»: Що приховує найвідоміший волонтер і депутат Тетяна Ричкова

За словами Хмари, попри перешкоди із транспортом на столичний мітинг вийшло набагато більше людей, ніж минулого разу.

«Я хочу попередити мера Києва Кличка. Якщо він не припинить ганебні вчинки, то завтра відбудуться акції і за його відставку. Ми не потерпимо фокуси із закриттям станцій метро. Коли буде потрібно, то вимагатимемо відставки і його начальника. Ми виступаємо проти всіх, хто виконує злочинні вказівки Порошенка», – наголосивдисидент.

Він підкреслив, що не обійдеться без відповідальності, кожен політик буде розплачуватися за свої злодіяння.

«Ми бачили що творилося протягом цього тижня. З нашого друга Саакашвілі бандитська зграя просто познущалася. Це образа кожного українця, ми не можемо стерпіти таких дій. Скільки ще Порошенко виставлятиме Україну в ганебному світлі на міжнародній арені? Що про нас скаже світ, коли ми підтримуємо мафіозі?!», – обурюється учасник руху.

За його словами, дії президента ведуть до поразки, а Мінські домовленості та миротворці слугують цьому яскравими доказами.

«Після трьох років бездіяльності він хоче продовжити російський сценарій, нав’язуючи нам миротворців. Це все Москва вигадала. Їм підходить Порошенко. Замість того щоб захищати Україну, він годинами говорить по телефону із агресором. Ця мафія нічого не соромиться. Останній випадок із одеським чиновником є аргументом для цього твердження», – заяив політик.

Можна наводити багато прикладів на тему здирництва, неповаги громадян, тому цей режим потрібно поневолити, переконаний дисидент.

«Не треба чекати допоки Порошенко дійде до наступних виборів, бо тоді їх не може просто не бути. Він поведеться з народом так само, як і з Саакашвілі. Ми мусимо змусити його добровільно написати заяву і піти геть. Тільки тоді можна відновити нормальні умови формування влади через демократичний процес. Наші акції будуть набирати обертів. Незабаром ми досягнемо нашої мети. Я вірю у нашу перемогу», – додав Хмара.