Мати Ірини Ноздоровской благала на колінах прокуратуру розібратися з убивцями її дочок, передає Корупція.Інфо

Уже всьоме перед будівлею прокуратури Київської області збираються всі, кому доля відомої правозахисниці небайдужа. Серед мітингувальників і мама дівчини, яка вже кілька разів просила про особисту зустріч з прокурором Дмитром Чибісова, але чоловік жодного разу не відгукнувся на заклик вбитої горем жінки. Ірина не витримала і встала на коліна, просто благаючи про те, щоб винні були покарані.

Популярне: З телевізором, але без улюблених програм: Українців переведуть на платне ТБ. Коли і як

«Я буду просити і просити, щоб ви посадили вбивць моїх дочок. Щоб одного вбивцю посадили, щоб другого вбивцю посадив і посадив всіх вбивць », – закликала мати сестер.

За словами активістів, які були присутні при цій події, прокурори навіть не звертали на бідну жінку ніякої уваги, проїжджаючи повз на своїх дорогущих автомобілях.

«Поки ми стояли під Прокуратурою, де як нам сказали, проходить нарада прокурорів, звідти весь час їхали самі Бентлі і Тойоти і ще якісь, дуже круті позашляховики. Звідки у прокурорів, які не мають права вести бізнес, тому що працюють на державній службі, величезні кошти на такі дорогі в світі машини ?! А я вам скажу звідки, ось на крові таких дітей, як Світлана та Ірина, вони наживають собі такі мільйони. А ми терпимо, нас це не стосується. Ми тут ні при чому … », – зазначає один зі свідків події.

Нагадаємо, що першого січня під Києвом було знайдено тіло Ірини Ноздоровской, яка намагалася розслідувати справу про смерть своєї рідної сестри в ДТП.