У пунктах пропуску на кордоні з Польщею за станом на 8:00 5 серпня у чергах стоять 840 автомобілів, передає Корупція.Інфо

Про це повідомила прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю.

Найбільше скупчення автомобілів зафіксовано у пункті пропуску Ягодин авто у Волинській області – 200 автомобілів, 170 машин очікують черги у пункті пропуску Угринів, по 100 автомобілів стоять у чергах у пунктах пропуску Шегині, Устилуг і Краковець. У Рава-Руській та Грушові зафіксовано по 60 автомобілів і 50 автомобілів у Смильниці.Уточнюється, що у пунктах пропуску на кордоні зі Словаччиною, Румунією та Угорщиною черг немає.

Раніше помічник голови Держприкордонслужби – прес-секретар Олег Слободян заявив, що ситуація у пунктах пропуску на кордоні з Польщею, де внаслідок відновлення польською стороною малого прикордонного руху утворилися черги з авто, стабілізується до понеділка (8 серпня).

Нагадаємо, з 3 серпня Польща відновила малий прикордонний рух з Україною після тимчасових обмежень через саміт НАТО та приїзду Папи Римського Франциска в країну.