589724

За рік-два окуповані терористами території почнуть реінтегруватися в Україну, а поки що там буде "лінія карантину".

Таку думку висловив нардеп Юрій Луценко на своїй сторінці у Facebook, пояснюючи законопроект про "особливий статус Донбасу".

Політик вважає, що без особливого статусу Донбасу зараз не обійтися, адже на окупованих територіях не діють українські закони. На цей тимчасовий період на лінії зіткнення буде створена "лінія карантину".

Військові захищатимуть країну від диверсантів, фіскали – від контрабанди. Переміщення вантажів із зони дозволятиметься виключно для суб'єктів господарювання, що сплачують податки в Україні. Ввіз товарів у зону залежатиме від військової і політичної ситуації,
— зазначив Луценко.На його переконання, такий режим діятиме рік-два. "Саме стільки нам потрібно для відновлення росту української економіки. Болівар легше пройде цю круту дорогу реформ без тягаря влаштованої Кремлем і його сепаратистами донбаської розрухи", — наголосив він.

"За цей час під тиском економічних і політичних чинників у карантинній зоні мають відбутися кроки для реінтеграції. Будуть обрані за українськими законами депутати місцевих рад. Відновить свою діяльність українська поліція і прокуратура (можливо – в режимі узгодження з органами самоврядування). Стануть на кордоні українські прикордонники і нацгвардійці", — вважає депутат.

ЛУЦ