Волонтера Андрія Галущенка та працівника фіскальної служби Дмитра Жарука могли вбити "свої" через контрабанду. Таку думку озвучив волонтер співтовариства "Армія SOS", активіст Юрій Касьянов.

Про це інформує Корупції Інфо з посиланням на "24 канал".

1

"Мобільна група з боротьби з контрабандою потрапила в засідку. Працював ворожий снайпер … Так говорить Лисенко. Брехня! На вузькій дорозі по шляху проходження групи поставили протитанкову міну. ​​Не наїхати було неможливо. Позашляховик рознесло. Бійці одного з постів, почувши гуркіт вибуху, кинулися виручати, і були обстріляні своїми ж з іншого поста. За іншою версією, поставили дві МОНки, а машину запалили пострілом з гранатомета. Тубус від пострілу не знайшли, значить, стріляли, швидше за все, з багаторазового РПГ-7 – диверсанти таким не користуються — надто громіздкий і важкий", — написав Касьянов.Волонтер також назвав і замовників цього жорстокого вбивства. Касьянов переконаний, вони — у штабі 92-ї бригади, у штабі сектора А, і в Генштабі.

"Без високих покровителів тут ніяк — надто великі гроші, щоб красти поодинці. Під патронажем високопоставлених офіцерів вже багато місяців діє переправа в Лобачеве-Жовтому. Був створений незаконний блокпост у районі Золотого, де "псевдоайдарівець" пропускав десятки фур в день", — розповів активіст.

Нагадаємо, 2 вересня, на Луганщині зведена мобільна група, яку створили для боротьби з контрабандою, потрапила під обстріл. Внаслідок обстрілу загинули співробітник ДФС Дмитро Жарук і волонтер Андрій Галущенко. Ще двоє бійців отримали поранення.