3

У Луганській області поліцейський підірвався на гранаті, яку незаконно носив у своїй кишені. Зараз за його життя борються медики.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції, передає Корупція Інфо

В результаті вибуху поліцейський отримав осколкові поранення тіла. Чоловік госпіталізований. Стан його здоров'я оцінюється як середнього ступеня тяжкості.

Правоохоронцям вдалося дізнатися, що, перебуваючи на мирній і підконтрольною Україні території Луганської області, поліцейський зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю, боєприпаси та вибухові речовини без передбаченого на це законом дозволу. В день пригоди чоловік вирішив взяти деякі боєприпаси з собою на відпочинок з друзями. Проте одна з гранат раптово вибухнула в його кишені.

2

Під час огляду його помешкання правоохоронці вилучили корпус ручної гранати Ф-1, два корпуси ручних гранат РГД-5, три детонатора, два сигнальних патрони, згортки з патронами калібру загальною кількістю понад 1,5 тис. штук. За даним фактом прокуратура відкрила кримінальне провадження за статтею 263 КК «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

1

4