антикорупційне бюро

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник запросив активістів громадської організації «Розвиток Громади» долучитися до співпраці в боротьбі з корупцією на всіх щаблях влади.Артем Ситник дав членам організації свій контактний телефон і запросив на зустріч у Києві, передає Корупція.Інфо

Як відомо, до кінця цього року на Львівщині планують створити перше територіальне управління Національного антикорупційного бюро України. 

ГО «Розвиток Громади» стала єдиною громадською організацією в області, що отримала особистий контакт з очільником антикорупційного бюро Артемом Ситником і запрошення на зустріч у Києві у вересні.

Національне антикорупційне бюро України – важливий державний правоохоронний орган, головною функцією якого є розкриття корупційних правопорушень, а також запобігання вчиненню нових. Під нагляд бюро підпадають парламентарії, міністри, депутати обласних рад та Київської міської ради, керівники та заступники держорганів, секретар РНБО, всі судді, члени Вищої ради юстиції, прокурори Генпрокуратури та обласних прокуратур, генерали Збройних сил, СБУ, МВС та інших правоохоронних структур.

Наразі кваліфіковані фахівці «Розвитку Громади» вдосконалюють стратегію протидії корупції в області, яку громадськість утілюватиме в життя й разом викорінюватиме корупцію. Вже у вересні на зустрічі з очільником Національного антикорупційного бюро в Києві члени громадської організації презентують свою антикорупційну програму. Тож найближчим часом можна очікувати оголошення перших прізвищ корупціонерів області, діяльність яких активісти висвітлять для розгляду громадськості.