шахрайство

Головне управління ДФС у Львівській області хоче застерегти жителів не потрапити на гачок телефонних аферистів.

Так, з початку року мають місце непоодинокі випадки вимагання невідомими особами грошових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності. Про це повідомляє управління комунікацій ГУ ДФС у Львівській області.

Для видурювання грошей зловмисники телефонують начебто від імені начальників державних податкових інспекцій до посадових осіб СПД з попередженням про внесення їхнього підприємства у графік перевірок. За непроведення перевірки потрібно перерахувати певну суму грошових коштів на банківські картки, і з підтверджуючим документом прийти до керівника ДПІ.

Телефонні дзвінки здійснюються як на стаціонарні, так і на мобільні телефони із застереженням, – якщо не заплатите гроші, то податкова включить ваше підприємство в «чорний список».

Податківці просять будьти максимально обережними та не піддаватись на подібного роду провокації. Якщо ж траплятимуться (чи були) такого роду телефонні дзвінки, не замовчуйте факти, повідомляйте у відділ власної безпеки при головному управлінні ДФС у Львівській області ГУВБ ДФС України за адресою: м. Львів, вул. Стрийська, 35, телефони: (032) 297-39-56, 297-36-09.