330x220_634427

У Львівській області батьки не пускають малюків у дитячий садок, бо звинувачують його завідуючу в жорстокості.

За їх словами, педагог виховує дітей бійкою і криками. Крім того, раніше жінку вже усували з посади, але вона відстояла право на роботу в суді. Тепер обурені селяни влаштували їй бойкот.

Дитячий садок у селі Нові Стрілища закритий від початку тижня, але на його дворі шумно, як ніколи – батьки разом з дітьми прийшли сюди, щоб поскаржитися на свою завідуючу. Звинувачують її в жорстокому ставленні до малюків.

"Коли я обернулася, то побачила таку картину, що Лариса Вікторівна стоїть на цих сходах. Вона так стояла і тримала за ручку дитини. Я вийшла з кімнати і схопила дитину за ніжки", – розповідає Оксана Назарко, помічник вихователя.
 


Під гарячу руку завідуючої тоді потрапила дівчинка. Її мати каже – дитина злякалася і тепер боїться ходити в садок. Щоб припинити знущання над дітьми, батьки написали скаргу в районний відділ освіти. У грудні завідуючу все-таки звільнили, але вже в травні судовим рішенням знову поновили на посаді, однак розлючені селяни на робоче місце її не пустили.

Тепер завідуюча на лікарняному. Виправдовується – на дітей руку не піднімала, а стала жертвою конфлікту з колективом.

"Там є все непрофесіонали, люди з вулиці працівники. Перше робоче місце у них тільки. І я зараз з такими рогами, тому що мене треба звідти прибрати, тому що люди не вміють професійно працювати", – говорить завідувачка дитячим садом Лариса Бондаренко.

Батьки заявляють, що не збираються водити дітей у садок, поки завідуюча не напише заяву на звільнення. Коли і як вирішиться цей конфлікт, в районному відділі освіти не знають.

"Батьки зайняли позицію, щоб її не допускати до роботи. Згідно з рішенням суду, ми змушені були відновити її, так як є рішення суду. Ми його не оскаржили, хоча в даний час є позовну заяву до апеляційного суду", – в.о. керівника районного відділу освіти Михайло Чмелик.

Педагоги заявляють, що на рішення суду, яке поновлює завідуючу на посту, вони вже подали апеляцію. Результат стане відомий через десять днів.

 

Джерело: Корупція.Інфо