Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області, 10 грудня, на гарячому викрили службових осіб Державної реєстраційної служби одного з районних управлінь області, які вимагали та 1000 гривень за надання витягів з реєстру прав на нерухоме майно.

Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

«Під час санкціонованих обшуків у кабінетах та помешканнях держслужбовців ми виявили та вилучили грошові кошти у сумі 1550 гривень, 2800 доларів США, а також робочу документацію, платіжні чеки, технічні паспорти на об’єкти нерухомості, чисті листки формату А-4 з відтисками мокрих печаток та банківські картки», – повідомив начальник УБОЗ ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Денис Гусашвілі.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Досудове розслідування триває.