medved_altaya

Щоб розставити крапки над «і», сьогодні, 5 травня, робочий тиждень в Дрогобицькій райдержадміністрації розпочався з оперативної наради, присвяченої цій темі.

У нараді, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, взяли участь директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Олексій Балицький, керівники міськвідділу міліції, управління МНС, Дрогобицького держлісгоспу, ветеринарної служби, мисливських товариств.

Лісівники та мисливці підтвердили, що мають реальні свідчення того, що ведмідь справді перебував на території Броницького лісу.

Як зазначив Олексій Балицький, першочергове завдання – зберегти життя тварини, яка занесена до Червоної книги, та вжити всіх заходів для безпеки громадян. Він повідомив, що є домовленість (у разі вилову ведмедя) про його розміщення в одному з притулків на території сусідніх областей.

Для того, щоб з’ясувати, чи на даний час тварина і далі знаходиться на території цього лісового масиву, вирішено створити оперативні групи у складі єгерів, лісників, ветслужби, які мають провести обстеження лісу. Якщо ж ведмедя буде виявлено, фахівці вживатимуть заходів для його безпечного відлову (не завдавши шкоди тварині та людям) і транспортування до притулку.