cc316_9_615x462

У місті Броди на Львівщині кандидат у депутати від ВО "Свобода" Ростислав Дмитрів напав на підлітків, які зривали зі стовпів його політичну агітацію. Про це передає Корупція.Інфо із посиланням на Захід.нет.

Троє хлопчаків віком 11-12 років йшли додому і по дорозі зривали агітки. Ростислав Дмитрів, побачивши це, налетів на хлопців. Найбільше дісталось Владиславу Худику, йому навіть довелося знімати побої. Судово-медична експертиза констатувала в хлопчика легкі тілесні ушкодження – підшкірні крововиливи на шиї, які залишились від рук кандидата.

На крики дітей вибігли сусіди.

Уже другий день телефон кандидата в депутати до Бродівської райради від ВО "Свобода" Ростислава Дмитріва не відповідає. Як стало відомо журналістам, не з'явився чоловік і на допит до слідчого, хоча попередньо вони домовлялись про зустріч.

Як тільки Дмитрів з’явився в мережі, то сказав, що був поза зоною, бо зараз відпочиває в Карпатах. Журналіст попросила прокоментувати недільний випадок, на що "свободівець" сказав, що поганий зв'язок і відключився.Мати хлопця Владислава, який постраждав, Марія Худик розголосу не хотіла, бо сама є кандидатом у районну раду від "Самопомочі". Боялась, що це пов'яжуть із політикою. Сподівалась, що чоловік вибачиться. Однак замість розкаяння посипались погрози.

Після цього батьки хлопчика звернулись до міліції. Пройшли в Золочеві судово-медичну експертизу.

"Кримінальне провадження розпочато за ознаками статті 296 частина 1 Кримінального кодексу України. Тобто хуліганство, грубе порушення громадського порядку, – пояснив начальник слідчого відділення Бродівського райвідділу міліції Андрій Гуляйгородський. – Коли міліція в неділю приїхала на місце події, чоловіка вже не було. Але ми встановили його особу".

Карається правопорушник, згідно з Кримінальним кодексом, штрафом, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років.

У районному осередку ВО "Свобода" відмовились коментувати подію, мотивуючи тим, що про випадок не чули і їм потрібен документ, який підтверджує, що розпочато досудове розслідування.

В міліції ж журналістам у документі відмовили, мовляв, можуть його видати лише потерпілій стороні.

Марія Худик розповіла, що про випадок всім давно відомо. У соцмережах одразу ж почали поширювати історії про "озвірілу кандидатку Марію Худик", яка сама подряпала свого сина, аби звести наклеп на конкурента.