11_66783

Учора, 13 липня, ввечері, біля фігури Богоматері, встановленої між житловими будинками у 53-му військовому містечку Яворова (Львівщина) відбувся молебень за участі отця-капелана Володимира – за мир в Україні, за припинення кровопролиття в державі, передає Корупція.Інфо із посиланням на Zik

На молебень прийшли, здебільшого, жінки з дітьми, бо чоловіки з 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького зараз на фронті.Люди промовляли молитви, співали духовні пісні, в яких просили Матінку Божу опіки над пораненими, зниклими безвісти вояками, повернення додому неушкодженими із зони АТО синів, батьків, чоловіків, сусідів. А найбільше мешканці військового мікрорайону Яворова благали Всевишнього й Богоматір про мир в Україні та негайне припинення кровопролиття в державі.

Нагадаємо, що в 53-му військовому містечку Яворова, між будинками, в яких проживають родини військових, з ініціативи отця-капела Володимира Шидловського та командування 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького релігійна громада церкви Покрови Пресвятої Богородиці встановила фігуру Богоматері. Люди, особливо матері, дружини та діти вояків АТО, тут посадили квіти, запалюють свічки, моляться.

Два останні буревії, які на території гарнізону поламали дерева, порозбивали шибки, повидирали кущі квітів, делікатно обійшли цю фігуру Матінки Божої, навіть, не загасивши лампадки. Люди кажуть, що це – добрий знак.