прокуратура
Скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконної передачі у власність 16 земельних ділянок вартістю 1 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області, передає Корупція інфо.
Як встановлено досудовим розслідуванням, землевпорядник однієї з сільських рад Яворівського району, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, здійснюючи встановлення на місцевості меж земельних ділянок, відведених для будівництва та обслуговування житлових будинків, склала та посвідчила акти в яких вказала, що вони знаходяться в межах населеного пункту та відносяться до земель комунальної власності. У підписаних цим же посадовцем графічних матеріалах земельні ділянки також були нанесені в межах населеного пункту.

На підставі вказаних документів, місцева влада надала у власність фізичним особам 16 земельних ділянок загальною площею 2,58 га.

Насправді дана земля знаходиться за межами населеного пункту та належить державі, відтак розпоряджатись нею місцева влада не мала жодних прав.

Дії вищевказаного землевпорядника кваліфіковано за ч.2 ст.367 КК України, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки. За такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

Зазначимо, що на вказані земельні ділянки накладено арешт.