Як встановлено у ході досудового розслідування, понад 600 тис. грн державної допомоги було незаконно перераховано на користь 6 громадян внаслідок службової недбалості посадовця державної кредитної установи.

Останній, усупереч своїм службовим обов’язкам, не вимагав від згаданих осіб надання всіх передбачених законодавством документів, за наявності яких може прийматись рішення про надання їм коштів у рамках програми молодіжного кредитування, натомість подавав керівнику установи на підпис відповідні договори.

Таким чином, через дії вказаної службової особи, громадяни, які не мали права брати участі у зазначеній програмі, безпідставно отримали на рахунки згадані 600 тис. грн.

На цей час за процесуального керівництва прокуратури Львівської області, розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України стосовно посадовця завершено.

Обвинувальний акт щодо нього прокуратурою скеровано до суду для розгляду по суті.

Водночас, в окреме кримінальне провадження виділені матеріали за фактом вчинення шахрайства з фінансовими ресурсами та подання згаданими громадянами завідомо неправдивих документів для одержання державної допомоги.

 

Джерело: прес-служба прокуратури у Львівській області