мобілізація1

На Львівщині під час останньої хвилі мобілізації понад чотири тисячі осіб ухилилося від призову.

Про це сьогодні, 29 травня, повідомив на прес-конференції військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковника Микола Садовський, новину передає Корупція.інфо.

Він зауважив, хвиля мобілізації, яка розпочалася у квітні, проходить складно.

«На сьогодні у центральних областях України призивається набагато більше військовозобов’язаних і добровольців до лав ЗСУ, ніж на Львівщині. Загалом добровольців мало. Якщо під час попередніх хвиль їх було сотні, то зараз кількість добровольців зменшилася у рази», – зазначив Микола Садовський.

Військовий комісар вважає, що така ситуація виникла через те, що «ми проявляємо лише зовнішні ознаки патріотизму». Також він зауважив, що багато жителів Львівщини взагалі виїхали з країни.

Складені по всіх районах області і скеровані до правоохоронних органів списки осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Військовий комісар повідомив, що під час останньої хвилі мобілізації близько 4 тисяч. військовозобов’язаних Львівщини ухиляються від призову. Понад сотню з них вже розшукали. Водночас складено 361 адміністративний протокол і відкрито 86 кримінальних проваджень.