770402

У першому півріччі 2015-го року працівники служб у справах дітей, кримінальної міліції та центрів соціальних служб провели у Львівській області 484 профілактичні рейди. Під час цих заходів виявлено 101 дитину без належної опіки батьків, повідомила прес-служба Львівської ОДА, передає Корупція.Інфо

"Під час проведення рейдів "Вокзал", "Діти вулиці", "Канікули" виявлено 101 дитину. Із цієї кількості 93 дітей вилучено з вулиці, 6 дітей – зі сім'ї, 1 дитину – з комп'ютерних клубів та 1 дитину знайдено. У сім'ю повернуто 50 дітей, до навчальних закладів – 34 дитини. У притулок влаштовано 14 дітей, а до закладів охорони здоров'я – 3 дитини", – розповів начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

За його словами, під час рейдів обстежено також 588 сімей. Батьки 293-ох із цього числа отримали попередження. Ініційовано притягнути до відповідальності 69 батьків.
Виявлено 4 порушення правил торгівлі спиртними та тютюновими виробами, попереджено 4 та ініційовано притягнути до відповідальності 2 посадових осіб.