На Львівщині піротехніки знешкодили небезпечні боєприпаси зразу у кількох районах

Піротехніки ДСНС знешкодили небезпечні боєприпаси часів війни.

16 червня піротехнічною групою 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України вилучено та знешкоджено 4 одиниці 82 мм мінометних мін. Боєприпаси виявили у р. Опір в сел. Славське Сколівського району під час відпочинку.

Цього ж дня рятувальники отримали повідомлення, що в привезеній землі на території відпочинкового комплексу в с. Раковець Пустомитівського району вивили предмет, ззовні схожий на мінометну міну часів ІІ Світової війни. Боєприпас помітили під час прогулянки в лісі, на відстані 50 м від будівельного майданчика.

Також у цей день під час збирання грибів в лісі поблизу с. Підгірці Бродівського району виявлено 10 предметів, ззовні схожих на 9 мінометних мін та 1 ручну гранату часів ІІ Світової війни.

Від чергового міліції рятувальники отримали повідомлення про те, що під час проведення земляних робіт біля гаражу в м. Червонограді по вул. Промислова виявлено предмет, ззовні схожий на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни.

По факту виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявки до 2-го спеціального центру швидкого реагування ДСНС України на вилучення і знищення боєприпасів.

Джерело: Корупця.Інфо