1435393318_1

У Трускавці представили велопатрульних, котрі відсьогодні спільно з іншими правоохоронцями будуть забезпечувати громадський порядок у місті.

 

Наразі патрулювати місто на велосипедах будуть два правоохоронці. Сьогодні міліціонери-велопатрульні Руслан Магур та Микола Габчак приступили до нових обов’язків, інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області, передає Корупція інфо.

«Це пілотний проект у рамках експерименту з реформування міліції Львівщини, який ми запровадили у своєму міськвідділі з ініціативи керівництва ГУМВС України у Львівській області. Для Трускавця велопатрулі є дуже актуальними, оскільки у нашому місті є санітарні зони, де заборонений рух транспорту, а міліціонери на велосипедах є ще й дуже доречним доповненням атмосфери курортного містечка. Також у цей спосіб ми захищаємо унікальну екологічну систему нашого міста», – розповів начальник Трускавецького міського відділу міліції підполковник міліції Іван Малиш.

Велосипедисти-патрульні мають нову літню форму спеціального типу та велосипеди з усім необхідним приладдям.

Мешканці та гості Трускавця позитивно реагують на нових патрульних, а керівництво міліції Львівщини, очікує від нововведення швидшого реагування на заяви мешканців та збільшення ефективності роботи правоохоронців, особливо у паркових зонах та у спальних районах міста.

«Мешканці та гості дуже позитивно реагують на нас та намагаються сфотографуватись з нами. А щодо велосипедів, можемо сказати, що це чудовий транспорт, який забезпечує оперативність та дозволяє підтримувати себе у хорошій спортивній формі», – поділились враженнями велопатрульні.