У Львівській області учасників злочинної групи, які скоїли крадіжку з магістрального нафтопроводу «Дружба» нафти на суму понад 1 млн грн., засудили до трьох років позбавлення волі. Про це  повідомили в прес-службі головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області.

Як зазначили у відомстві, набув чинності вирок Сихівського районного суду Львова, яким кожен член злочинної групи з 5 осіб засуджено до трьох років позбавлення волі за крадіжку з магістрального нафтопроводу «Дружба» 186 тисяч тонн нафти вартістю понад 1 млн грн.

Організував групу 49-річний житель Борислава Львівської області, до її складу також входили жителі Закарпатської та Кіровоградської областей.

Незаконну врізку, прокладену під землею до спеціально обладнаному приватного будинку, слідчо-оперативна група на початку року виявила на 318 кілометрі відрізку дороги «Броди – Держкордон».

Також там була виявлена необхідна для протиправної діяльності техніка: буровий комплекс, тягачі, причепи, бочки, шланги, насоси та інше обладнання.

Викрадену нафту залізничними та автомобільними цистернами зловмисники транспортували для переробки на нафтобазу в місті Чоп.

 

Читай новини про Львів