правий сектор
Протягом цього тижня у Львові відбудеться збір керівників районних осередків «Правого сектору» Львівщині з приводу підготовки до референдуму, який 21 липня анонсував лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош.
Про це Гал-інфо повідомив прес-секретар "Правого сектору" у Львівській області Тарас Кузяк.

«21 липня  відбувся з’їзд партії та віче на Майдані, де були обумовлені основні принципи проведення всеукраїнського референдуму. Наразі ми отримуємо директиви з центру. Протягом цього тижня у Львові відбудеться збір лідерів районних організацій, де будуть доведені директиви», – сказав він.

Також Тарас Кузяк зауважив, що дата, коли саме відбудеться референдум, наразі невідомо.

«Важко сказати, адже обсяг роботи із підготовки референдуму досить великий, і він відбуватиметься на Львівщині в рамках загальноукраїнської кампанії», – пояснив він.

Нагадаємо, що 21 на з’їзді «Правого сектора» були прийняті стратегічні рішення. Як заявив лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош, від сьогодні у всіх районах будуть створюватися штаби з організації всеукраїнський  референдуму, який ініціює «Правий сектор».

На референдум мають намір винести кілька питань. Перше, – недовіра до влади. Друге, –  вимога щоб війна, що ведеться проти України, була визнана війною, а не АТО. Третє, – повна блокада окупованих територій. Четверте, – «Правий сектор» просить  підтримку народу у тому, щоб легалізувати Добровольчий Український Корпус та інші добровольчі підрозділи, згідно із чинним законодавством України.