Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області спільно з прокуратурою області викрили керівника будівельної корпорації, котрий розкрадав кошти з державного бюджету. Гроші були виділені на проведення протизсувних заходів для захисту будівлі Василіанського монастиря на Львівщині

Як встановили оперативники, фактичне виконання вказаних робіт підприємством-генпідрядником не відповідало даним, що були зазначені у відповідних актах. Затверджував ці акти 39-річний керівник будівельної корпорації.Наслідком цих порушень стало завищення виплати бюджетних кошів на суму більшу ніж 550 тисяч гривень, що було підтверджено висновком судової будівельно-технічної експертизи.

Слідчим управлінням керівнику будівельної корпорації оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. За такі дії законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Джерело: ЗУНР.ІНФО