Головні новини Львова
Подобається

На Львівщині прикордонника судитимуть за взятку

09/10/2014     Автор: Яна Романська
На Львівщині прикордонника судитимуть за взятку

Військова прокуратура Західного регіону проводить досудове розслідування відносно військовослужбовця відділу прикордонної служби Мостиського прикордонного загону за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди). Слідчі військової прокуратури Західного регіону у взаємодії з співробітниками Управління ДСБЕЗ ГУМВС України у Львівській області викрили протиправну діяльність військовослужбовця. 

Встановлено, що прикордонник, зловживаючи владою та службовим становищем, діючи з корисливих мотивів, створював умови для одержання неправомірної вигоди від громадянина за сприяння йому в діяльності, пов'язаної з переміщенням товарів через державний кордон України. 

Зокрема, 6 жовтня 2014 прикордонник, перебуваючи в наряді з охорони державного кордону України, вимагав та отримав від громадянина неправомірну винагороду в розмірі 400 доларів США. 

Зараз військовослужбовцю вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, він відсторонений від посади.

 

Джерело: Час Пик