timthumb (1)

Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки Головного управління МВС України у Львівській області припинили діяльність двох міні-цехів, де виготовлялися фальсифіковані алкогольні напої з підробленими марками акцизного збору, повідомила прес-служба ГУМВС України у Львівській області, передає Корупція.Інфо.

Після того, як працівники міліції виявили і зафіксували неодноразові випадки продажу «паленої» горілки у роздрібній торгівлі Львівщини, було прийняте рішення про проведення оперативно-слідчих заходів для пошуку джерел її походження.
Невдовзі правоохоронці встановили, де саме продукується фальсифікат. Горілка вироблялася у двох підпільних міні-цехах, а реалізовувалася у крамницях Львова та Радехівського району. Діяльність однієї з гуралень організував 28-річний мешканець області, іншої – 24-річний.

Для проведення обшуків на місцях виробництва горілки та затримання зловмисників були отримані відповідні ухвали Залізничного районного суду міста Львова. На підприємства, що діяли незаконно, працівники міліції завітали 25 вересня.

В одному із селищ Радехівщини, де у приватному будинку продукували фальсифіковану горілку, під час обшуку було виявлено та вилучено 40 літрів спирту у пластикових каністрах, обладнання для розливу продукції, підроблені акцизні марки та 600 пляшок готового алкоголю (зокрема, із використанням таких відомих брендів як «Медофф» і «Немірофф»).

Другий цех працював у Львові в орендованій квартирі. Там правоохоронці виявили 60 літрів спирту у пластикових каністрах, 20 літрів суміші, готової до розливу, 100 пляшок підробленої горілки із сумнівними акцизними марками тощо.
Зразки вилученої продукції скеровані на експертне дослідження. Працівники слідчого відділення Залізничного райвідділу міліції проводяться заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення злочину, та сітки збуту алкогольного фальсифікату.

Порушене кримінальне провадження за ч.1 ст.199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів). Вчинення цього правопорушення карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.