Мешканці села Межиброди на Сколівщині нарахували близько 12 одиниць бронетехніки.

Убік Мукачевого рухається військова техніка. Місцеві мешканці зняли на відео, як військова техніка рухається по дорозі в бік Мукачевого. Вони нарахували близько 12 одиниць бронетехніки, яку побачили біля села Межиброди (в Сколівському районі Львівщини. – «ЩЛ») – це маленький населений пункт, з півночі обмежений трасою Київ-Чоп, з півдня – залізницею Львів-Стрий-Мукачеве», – передає Корупція.Інфо із посиланням на Щоденний Львів

У прес-службі Національної гвардії України. повідомили вчора, 11 липня:

«Підрозділи спеціального та оперативного призначення Національної гвардії України вирушили до Мукачевого для надання допомоги у затриманні злочинців. В Закарпатській області триває спецоперація із блокування, роззброєння і затримання банди, яка здійснила напад на цивільний об’єкт в Мукачевому.

Наразі угрупування оточено, бандитам запропоновано здатися. У зв’язку із цим, підрозділи спеціального та оперативного призначення Національної гвардії України вирушили до місця події для надання допомоги правоохоронним органам та виконання передбачених законодавством завдань відповідно до ситуації, яка склалася на даний момент».