тюрма

Яворівський районний суд Львівської області розглянув справу в кримінальному провадженні стосовно військовослужбовця – солдата О. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 408 КК України (Дезертирство).

Про це повідомив сьогодні, 30 листопада, власкор IA ZIK з посиланням на вирок Яворівського районного суду, передає Корупція Інфо

Суд встановив: солдат О. був призваний Жовківським РВК Львівської області під час часткової мобілізації на військову службу та в подальшому скерований до військової частини А0998 (м. Яворів, вул. І. Хрестителя, 2).Солдат, діючи умисно, будучи військовослужбовцем, з метою ухилитися від проходження військової служби самовільно залишив військову частину, та по цей час незаконно, без поважних причин перебував поза межами її розташування.

У судовому засіданні обвинувачений в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні свою вину визнав повністю та пояснив, що він дійсно самовільно залишив територію військової частини в якій проходить військову службу, за сімейними обставинами. У скоєному він щиро розкаявся та  просив суворо не карати, не позбавляти волі.

Отож, Яворівський районний суд Львівської області ухвалив: військовослужбовця О. визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 408 КК України і призначити йому покарання у виді трьох років позбавлення волі.