У понеділок, 3 вересня 2018 року, у Львівській області відбулося відкриття найбільших в Україні спільних сухопутних навчань підрозділів Збройних Сил України та армійських підрозділів іноземних держав – Rapid Trident 2018.

Про це прес-служба Львівської ОДА.

Навчання відбуваються традиційно на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район, Львівська область).

До навчань залучатимуть бронетехніку та проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, а також здійснюватимуть польоти вертольотів армійської авіації.«Такі навчання дають можливість нашим військовослужбовцям не лише перейняти закордонний досвід, а й поділитися своїм. Українська армія 2014 року стала на шлях відродження і зараз прямує до свого вдосконалення. Наше військо ніколи не зупиниться на цьому шляху. Ми вдячні нашим партнерам, зокрема, зі Сполучених Штатів Америки за цю підтримку. Разом ми сильніші, разом ми переможемо», – зазначила заступник керівника апарату Львівської облдержадміністрації Оксана Томашук.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

Готуючись до Rapid Trident, українські військовослужбовці тижнями інтенсивно навчалися в польових умовах. Rapid Trident є кульмінацією щорічних багатонаціональних навчань, які засвідчують підтримку союзників та парнерів Міністерство оборони України та Збройним Силам України.

  

Військові навчання Rapid Trident (Швидкий тризуб) провадяться в Україні з 2006 року за участю військовослужбовців країн НАТО.