У всіх обласних виборчих комісіях Львівщини відбувалися відхилення через наявність "двійників". Деякі партії подали понад 200 "клонів".

Про це розповів прес-секретар кампанії спостереження у Львівській області громадянської мережі "Опора".

"У всіх 12 комісіях відхиляли подання через наявність "двійників". Їх кількість варіювала від 6 (117 ОВК) до 81 (125 ОВК)", – повідомляє Ірина Швець, прес-секретар кампанії спостереження у Львівській області громадянської мережі "Опора".

"Списки з однаковими прізвищами подавала партія "ЗАСТУП" і її кандидат Грушецький у 119 ОВК. Це понад 200 "двійників". Також, "клонів" висувала фракція "Свобода" та однойменна партія, які мають різні квоти. Подання "двій

 

"Комітет виборців України" зазначав, що напередодні виборів почали з'являтися "двійники" відомих політиків. У так званих "клонів" співпадають прізвища й інколи імена та по батькові з популярними кандидатами."Комітет виборців України" звертається до громадян з проханням уважно читати виборчі списки та отримувати  якомога більш повну інформацію про кандидата, за якого вони планують голосувати.

"Бажано знати його ініціали та партію, від якої він висувається. Більшість двійників – самовисуванці. Їх завдання – не перемога на виборах, а позбавлення голосів популярного кандидата. Ваша неуважність може привести у Верховну Раду нечесних політиків!", – зазначає КВУ.

"У Черкаській області в окружному виборчому окрузі (ОВО) № 197 зареєстрували двох кандидатів з прізвищем Даценко. В ОВО № 184 (Херсонська область) балотуються два кандидати з прізвищем Вінник. У Рівненській області колишній голова місцевого осередку Партії регіонів змінив прізвище та ім’я і бере участь у виборах як Олег Ляшко (ОВО № 154). У 223 окрузі м. Києва балотуються відразу три кандидати на прізвище Левченко", – йдеться в повідомленні "Комітету виборців України".

 

Джерело: iPress