У Стебнику невідомі вдруге пограбували приміщення житлово-експлуатаційного об’єднання. Викрадено ще один комп’ютер, у якому містилася база даних про користувачів послуг, з якими укладено угоди.
Крім комп’ютера, зникло деяке обладнання, яке використовувалося в роботі, а також спалено усі дрова для опалення приміщення.

Про це повідомив на нараді в дрогобицькій Ратуші міський голова Стебнику Василь Пецюх.

«Я розцінюю це не просто як крадіжку, а як диверсію, спрямовану на дестабілізацію роботи комунального підприємства», – сказав посадовець.За його словами, комусь не подобається успішна робота підприємства, яке утримує будинки, що перебувають на його балансі, вивозить сміття, незважаючи на те, що ціна пального, під яку розраховані тарифи, зросла вдвічі.

Мер Стебника зауважив, що після першої крадіжки міліція не належним чином поставилася до виявлення зловмисників, тому не забарився їх другий «візит».

«На цей раз, Андрію Івановичу, ви зобов’язані розкрити цей зухвалий злочин», – сказав В.Пецюх, звертаючись до А.Біласа – начальника Дрогобицького міського відділу ГУ МВСУ у Львівській обл.

 

Джерело: Zik