773-700x525

На Львівщині міліція зареєструвала 118 фактів незаконних посівів нарковмісних рослин та вилучили понад 43 тис. рослин снодійного маку та коноплі.

В області триває операція «Мак-2015», яка спрямована на виявлення та знищення незаконних посівів снодійного маку та конопель, перекриття каналів надходження цих рослин у незаконний обіг та притягнення винних до відповідальності, інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області, передає Корупція інфо.Зокрема, з присадибної ділянки в одному із сіл Бродівського району правоохоронці вилучили більше 10 тис. рослин снодійного маку. 49-річна мешканка Кам’янко-Бузького району вирощувала понад 1,5 тисячі рослин маку. У Перемишлянському районі вилучили понад 3 тис. рослин. А мешканець Золочівського району біля власного будинку вирощував 1,6 тис. рослин маку та більше 2 тис. коноплі.

«Найбільше таких посівів виявлено у Бродівському, Жидачівському, Буському Золочівському, Камянка-Бузькому, Сокальському Мостиському та Радехівському районах», – повідомив начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків ГУМВС України у Львівській області Володимир Білоус.

За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ст.310 КК України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель).

Усі вилучені рослини скерували на експертизу в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при ГУМВС України у Львівській області. ‡агрузка...