Працівники управління протидії злочинності у сфері економіки ГУ МВС України у Львівській області виявили та припинили діяльність міні-заводу, здатного продукувати щодоби до 1 тисячі пачок фальсифікованого вершкового масла.

Про це повідомляє ГУМВС України у Львівській області, передає Корупція Інфо.

Як встановили правоохоронці, зловмисники розташували підпільне підприємство в орендованому приміщенні. Встановивши там виробничі лінії, вони виготовляли масло у пачках стандартного фасування вагою по 200 грамів. Для виробництва фальсифікату використовувався спред із додаванням масла. Фасували його в упаковку із логотипами виробників, давно відомих на ринку.

Слід зазначити, що виробництво продукту здійснювалося в антисанітарних умовах без дотримання відповідних стандартів, якими регламентується виготовлення вершкового масла в Україні.

При спробі вивезення 9 тисяч пачок вже готового до реалізації товару, оперативники затримали автомашину «Мерседес-Спрінтер». Зокрема, на складах та у виробничому цеху працівники міліції виявили та вилучили ще майже 5 тон сировини для виготовлення фальсифікату.

Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.190 КК України (шахрайство). Це діяння, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

6 25 33 41 51